KL-kamnářství

krby, kamna, sporáky, komíny

 

Navštivte náš kamenný obchod ve městě Most, kde uvidíte několik druhů kachlových, plechových, litinových a teplovodních krbových kamen od renomovaných firem jako jsou Romotop, Storch, Hein, Nordica, Jotul, Hase a dalších. Dále můžete vidět několik druhů krbových vložek, ve všech mutacích, jako jsou teplovodní, rohové, průhledové, třístranné, otevíracími nebo výsuvnými dvířky a to volně stojící nebo v obestavbě. Zde máme výhradně zastoupeného výrobce Hoxter, ale zastupujeme i další kvalitní značky jako jsou Romotop, Flamen, Spartherm, Aquador, Austroflamm, Leda, Olsberg a další.

Dále máme i funkční stavby napojené na komínový systém Jeremias, Karl. Například plně funční teplovodní krb Hoxter haka 37/50 WI v kachlové moderní obestavbě, z kachlů od firmy Hein. Systém je napojen na Akumulační nádrž Schindler + Hofmann a vše ovládá automatická regulace od firmy Timpex. Další plně funkční stavbou jsou akumulační kachlová kamna s bio topeništěm a tahovým systémem od firmy Rath. S akumulační dobou 20 hodin, v obestavbě z kachlů Hein. Z boku této stavby postaven plně funkční sporák s jednou troubou a kamnovcem, také z kachlů firmy Hein. Na dalších obestavbách můžete vidět velkoplošnou moderní keramiku firmy Hein a speciální povrchové úpravy fresco od firmy Ortner. Dále u nás můžete koupit, náhradní díly jako jsou sklo, šamot, vermikulit, těsnění a litinové tály a pláty,

Také příslušenství jako jsou čističe skel, krbové nářadí, krbové koše, rukavice ke krbu a nebo třeba měříče vlhkosti dřeva. A v neposlední řadě také materiál pro stavbu krbů a kamen. Například stavební materiály, izolační materiály, akumulační materiály, krbové mřížky, kamnářské malty, lepidla, perlinky, omítky a také odkouření ocelové nebo nerezové, včetně redukcí, které děláme i přímo na zakázku. Zde zastupujeme výrobce Silca, Promat, Brula, Grenaisol, Silaterm, Ortner, Rath, Wolfshoher a Karl. Vše držíme ve velkém množství skladem. Proškolený personál Vám odborně poradí a pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího řešení přímo pro vás.

Zájemci o konzultaci ke stavbě teplovzdušných krbů, sálavých a akumulačních krbů, teplovodních
krbů, kachlových kamen,kachlových kamen s teplovodním výměníkem, sporáků nebo sporáku s teplovodním výměníkem,  hypokaustů a komínů.
si mohou domluvit konzultaci  ke stavbám přímo na telefonním čísle +420 720 319 096

Československé armády 1608/29a, Most, 434 01

Po 8:30 – 12:00 - 13:00 – 17:00
Út 8:30 – 12:00 - 13:00 – 17:00
St 8:30 – 12:00 - 13:00 – 17:00
Čt 8:30 – 12:00 - 13:00 – 17:00
8:30 – 12:00 - 13:00 – 17:00

V případě schůzky mimo otevírací dobu nebo víkend po telefonické dohodě

Platba kartou

Platba kartou

Splátkový prodej