Naše firma KL-kamnářství se pohybuje na trhu již přes 10 let. Zkušenosti v oboru kamnářství získáváme na různých školeních dodavatelů kamnářských materiálů, dodavatelů krbových vložek, kamen a krbového příslušenství, tak především na školeních Cechu Kamnářů ČR. Tyto školením nám zaručují aktuální informace o nových materiálech, produktech a především změnách v technických normách. Odborné základy, na kterých stavíme nám zajistilo vyučení v oboru kamnář. Jsme tak schopni našim zákazníkům kvalifikovaně poradit nejen s výběrem topidla, ale také s jeho nejvhodnějším dimenzováním. Působíme v celé České Republice.

 

Zabýváme se především stavbou krbů teplovzdušných, akumulačních, teplovodních i otevřených, tak stavbou kachlových akumulačních kamen i s hypokaust systémem nebo teplovodním systémem a klasických kachlových sporáků i s teplovodním výměníkem. Prodáváme krbová kamna celo-litinová i kachlová a teplovodní, krbové vložky, krbové vložky teplovodní,  kouřovody pro kamna i krbové vložky, stavební prvky pro krbové obestavby, akumulační tvarovky pro akumulační stavby, kachle, automatické regulace a veškeré příslušenství pro krby a kamna jako nářadí, sklo pod kamna, podpalovače nebo čistič krbového skla. Jako velmi šikovného pomocníka pro vaše kvalitní topení nabízíme také měřič vlhkosti dřeva.

Široká nabídka našich služeb

Krby a kamna vám odborně doporučíme dle předložených podkladů týkajících se vytápěného prostoru samozřejmě s přihlédnutím k vašim přáním. Vše dimenzujeme a navrhujeme pro konkrétního zákazníka, takže je individuální přístup naprostou samozřejmostí! Naše služby zahrnují i poradenský servis včetně zpracování cenových nabídek a grafických návrhů ve 3D. Tato dokumentace obsahuje 3D pohledy v interiéru, půdorys, nárys popř. řezy s orientačními rozměry, dle kterých je každá zkušená odborná firma či kamnář schopen topidlo postavit. Případně můžeme poskytnout i odborné poradenství laikům, kteří si chtějí postavit krb svépomocí – u složitých staveb jako jsou akumulačních stavby nebo sporáky to však nedoporučujeme.

Vzorková prodejna – kamenný obchod

Na naší prodejně si můžete prohlédnout mnoho modelů kamen a krbových vložek. Nově jsme sortiment doplnili o kamnové vložky s použitím akumulačních tahů a akumulačních prstenců, které jsou také k vidění na naší prodejně. Zastupujeme přibližně 15 různých výrobců krbových vložek, kamen a sporáků jako je Hoxter, Romotop, Jotul, Morso,  Spartherm, La Nordica, Flamen, Nordpeis, Aquador, Austroflamm, Leda, Buderus, Olsberg, Storch, Hase, Hein a dalších a výrobce kamnářských materiálů jako Silaterm, Promat, Hein, Ortner, Brula, Rath, Wolfshoher, Karl, Timpex, Silca, Grenaisol a dalších. U všech se zúčastňujeme autorizačních školení v Čechách i v zahraničí, abychom byli schopni podat co nejcelistvější informace. Za naší dlouholetou činnost se nám osvědčilo několik kvalitních a spolehlivých výrobců, které doporučujeme a vycházíme především z dobrých zkušeností s těmito výrobci.

Kamnářství

Webovou prezentací firmy KL-kamnářství chceme napovědět jak se orientovat v oboru, který přináší teplo a příjemnou pohodu do vašich domovů. Poradíme vám s výběrem a rozhodnutím pro volně stojící sálavá kamna, konvekční, teplovodní či kachlová kamna, nebo zda pro vás bude vhodná krbová vložka, vložka s teplovodním výměníkem nebo akumulační sálavá kamna.

Nabízíme nejen poradenství, ale také realizaci krbu nebo kachlových kamen na klíč od prvních náčrtů, přes 3D vizualizace, stavbu samotnou až po první zatopení. Odborné rady jsou podloženy výučním listem v oboru Kamnářství, členstvím v Cechu kamnářů – účastí na cechovních školeních a školení dodavatelů v Čechách i v zahraničí a především dlouholetou praxí v oboru. Působíme v okolí měst Most, Litvínov, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Kladno, Slaný, Žatec, Louny, Rakovník, Jirkov, Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Ostrov, Karlovy vary. Po domluvě po celé ČR.

certifikát