Spolupracujeme s významnými dodavateli na našem i zahraničním trhu. Orientujeme se v moderních designových trendech. Díky individuálnímu řešení každé zakázky můžeme našim zákazníkům poskytnout velmi široké spektrum možných řešení.

Naším cílem není pouze samotné řešení a realizace díla, ale přejeme si, aby Vám krbová kamna od nás vždy zpříjemnil pohodu Vašeho domova.


Krbová kamna Romotop

Romotop patří k firmlogo_romotopám,které  se řadí mezi lídra v oboru ve výrobě kamen. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou je výsledkem společného úsilí všech zaměstnanců. Krbová kamna oslovují své zákazníky aktuálním designem, vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám, jak standardních i nízkoenergetických domů. Vyrobenou tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo do teplovodních výměníků. Na výběr jsou dále k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.

www.romotop.cz


 Litinová, krbová kamna Jotul

Jotul-logo-A3A1CDEA81-seeklogo.comJøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen na světě. Vychází z toho nejlepšího z vysoce kvalitních  litinových prvků, norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které nám už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa. Výrobky Jøtul uspokojí, jak příznivce moderního, tak rustikálního vzhledu.

 

 

www.jotul.cz


 Kachlová, krbová kamna Hein

logo_heinHein patří k firmám, které  se řadí mezi lídra v oboru ve výrobě kachlových kamen.Každý výrobek,který opouští výrobní závod v Tošovicích je výsledkem společného úsilí všech zaměstnanců. Kachlová kamna oslovují své zákazníky aktuálním designem,vysokou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Vyrobenou tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo do teplovodních výměníků.Na výběr jsou dále k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky vybírat můžete z více jak 100 odstínů glazůr keramiky

www.hein.cz


 Luxusní krbová kamna Storch

storchlogo500x500Storch je mladá inovativní společnost, která vyrábí kamna s nadšením  pro nejvyšší kvalitu, design, technologii a rozmanitost. Úzká spolupráce mezi designéry a konstruktéry  zaručuje kontinuální rozvoj  kamen na nejvyšší úrovni.  To vytváří charakteristické produkty, které berou ohled na život a osobní hodnoty  zákazníků. Storch to jsou zcela vyjímečná krbová kamna .Jedná se o zcela unikátní design. Přísné testy, nejlepší zpracování a maximální funkčnost nejvyšší zárukou kvality a bezpečnosti.

 

 

www.storch-kamine.de


 

Litinová krbová kamna Morso

Morso vyrábí kvlogo morsoalitní Dánská litinová krbová kamna již od roku 1853. V nabídce najdete kamna v moderním i klasickém designu jsou praktickým a zároveň estetickým doplňkem každého interiéru. Kamna Morso jsou po designové stránce velmi zdařilá a díky jejich produktům vaše bydlení získá na atraktivitě a vy se budete těšit na každý večer, který strávíte pohledem na tančící plameny.

 

www.morso.cz


 Luxusní krbová kamna Hase

hase logoHase to jsou  krbová kamna vyráběná v německém Trieru. Zde dodržují, co slíbí, a drží se toho, co umí. V jejich manufaktuře, kde využívají nejmodernější výrobní postupy a poctivou ruční práci je od prvního návrhu až po zhotovení Vašich krbových kamen jejich jediným cílem: nejkrásnější oheň. Každá krbová kamna, která se od nich vydají na cestu do svého nového domova, jsou výsledkem jejich dlouholetých zkušeností: jsou výkonná, nadčasová, krásná a robustní. Ať už se rozhodnete pro kamna z oceli, mastku nebo ručně vyráběné keramiky, můžete si být jisti, že: Od Hase dostanete to nejlepší.

www.hase.de


Akumulační kamna Nordpeis

stažený souborOd svého vzniku v roce 1984 je výroba krbů firmy Nordpeis ovlivňována a utvářena norskou historií a dávnými tradicemi. Kamna Nordpeis se skládají z topného tělesa, tvořeného krbovou vložkou s prosklenými dvířky a spalovací komorou a opláštění ze speciálního betonu. Topeniště a obvodový plášť společně tvoří krásný kus nábytku.

www.nordpeis.com